Popüler Yazılar
Anasayfa » WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe
WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe

WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe

WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe wordpress sitelerinizde yazılarınızın başında, yazılarınızın ortasında, yazılarınızın sonunda reklam kullanmanıza imkan sağlayan bir eklentidir.

Yükledikten sonra aktif ederek wordpress site yönetim panelinizdeki ayarlar sekmesinden kontrol edebileceğiniz WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe benimde kullanmış olduğum bir wordpress reklam eklentisidir.

Türkçe olan WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe kolay kullanımı ve reklamlarınızı olması gereken alanlarda yayımlanmanıza yardımcı olan popüler bir eklentidir.

WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR eklentisini indirdikten sonra etkinleştirin ve kontrol panelindeki alanlara reklam alanlarına google adsense yada kullanmak istediğiniz reklam kodlarını yerleştirin ve kaydedin. Hepsi bu kadar.

Eklenti içersinde reklam kodu varsa kasıtlı olarak yapılmamıştır.

WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe İndir (RAR)

WordPress Reklam Eklentisi AdmanTR Türkçe İndir (ZİP)

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde Yayımlanmakta Olan Bütün Materyaller Bilgilendirme Ve Paylaşımm Amaçlıdır. Meydana Gelebilecek Problemlerden Virüs, Hack vb.. Gibi Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yazılımlar Piyasada Bulunan ve Dağıtılan Yazılım, Tema, Script, Eklenti vb Gibi Materyallerdir.

Yayımlanmasını İstemediginiz Yazi Ve Size Ait Olan Materyalleri paylasimci@paylasimdiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 1 Hafta İçinde Kaldırılacaktır.

Hakkında

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.