Popüler Yazılar
Anasayfa » Php Emlak Scripti
Php Emlak Scripti

Php Emlak Scripti

Php Emlak Scripti amatör olarak kullanabileceğiniz bir emlak scriptidir.

Kolay kurulumu ve kullanımı sayesinde 10 dakika içersinde aktif hale getirebileceğiniz Php Emlak Scripti

Php Emlak Scripti Özellikleri

1. Arama özelliği
2. İletişim sayfası (Google Maps desteklidir)
3. Son eklenen ilanlar bölümü
4. Kategori sistemi
5. Admin panelinden yönetim
6. İlanlara sınırsız resim ekleme

Php Emlak Scripti Kurulumu

1. İndirdiğiniz dosyaları ftp’nize attıktan sonra (SQL) atmayın; klasör içersinde bulunan SQL dosyasını masaüstünüze koyun. Sonrasında ise hostinginizden yeni bir veritabanı oluşturun. Veritabanınızı oluşturduktan sonra masaüstünüze koymuş olduğunuz SQL dosyasını yeni veritabanınıza import edin.

Veritabanı oluşturma ve import etme işleminiz bittikten sonra site dosyalarınızdaki config.php dosyasını açın ve içersindeki mysql alanlarına yeni oluşturmuş olduğunuz veritabanı bilgilerini girin.

Veritabanı eşletştirme işleminide bitirdikten sonra sıra geldi dosyalarınıza CMOD değeri ayarı yapma işlemine; hostinginize attığınız dosyalarınız arasında uploads – uploads > resimler klasörlerinize 777 değerini verin. Dosya izinlerinizide yaptıysanız siteniz çalışır hale gelmiş olmalıdır.

Php Emlak Scripti Admin Paneli Bilgileri

Admin Paneli: www.siteniz.com/yonetim

Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

Php Emlak Scripti İndir

Şifre: wmscripti.com

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde Yayımlanmakta Olan Bütün Materyaller Bilgilendirme Ve Paylaşımm Amaçlıdır. Meydana Gelebilecek Problemlerden Virüs, Hack vb.. Gibi Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yazılımlar Piyasada Bulunan ve Dağıtılan Yazılım, Tema, Script, Eklenti vb Gibi Materyallerdir.

Yayımlanmasını İstemediginiz Yazi Ve Size Ait Olan Materyalleri paylasimci@paylasimdiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 1 Hafta İçinde Kaldırılacaktır.

Hakkında

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.