Bus Simulator 3D

Kategori : Oyunlar |

Bus Simulator 3D android oyunu
Bus Simulator 3D
Bus Simulator 3D otobüs şöförlüğüne meraklı olanlar için hazırlanmış olan 3 boyutlu bir simulatör oyunudur. Size verilen otobüsle belirlenen hatlar üzerinde otobüs şöförü olarak çalıştığınız oyunda amaç kullanmış olduğunuz araçla herhangi bir kazaya karışmadan son durağa kadar ulaşmak. Size verilen süre içerisinde yolcu toplayıp para kazanmalı ve trafik polislerine yakalanmamanız gerekiyor. Oyun süresince toplayacağınız paralarla kendinize yeni hatlar satın alarak oyunu dahada eğlenceli hale getirebilirken tamamen türkçe olan dil desteği sayesindede oynarken keyif alacaksınız.

Bus Simulator 3D Oyununun Özellikleri

Tamamen Türkçe Dil Desteği
Kaliteli grafik efektleri
3 farklı sürücü
3 farklı dolmuş hattı
Hızlanmak için gereken ekstra yedek parçalar
Bus Simulator 3D Android Oyununu BURADAN indirebilirsiniz.

İsterseniz Bu Uygulamayı Barkod Okuyucu Kullanarak Direkt Olarak Telefonunuza İndirebilirsiniz.
Cihazınızda Barkod Okuyucu Yoksa Buradan İndirebilirsiniz.

Bus Simulator 3D Android indir

Onemli Uyari: Sitemizde Yayimlanmakta Olan Tum Materyaller Bilgilendirme Ve Paylasim Amaclidir. Olusabilecek Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yayimlanmasini istemediginiz Yazi Ve Materyalleri paylasimci@paylasimdiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 3 Gun icinde Kaldirilacaktir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>