Popüler Yazılar
Anasayfa » 4K Ultra HD Nedir

4K Ultra HD Nedir

4K ultra hd ne demek
Ultra HD 4K Nedir
Sürekli gelişmekte olan teknolojiyle birlikte teknolijik ürün üreticileride bu gelişmeleri ürünlerinde kullanmaya ve ürünlerini bu teknolojilere göre tasarlıyor. Bunlardan biride Ultra HD 4K yani şu an ulaşılabilen en yüksek görüntü kalitesi. 4K 4.096 x 2.160 ekran çözünürlüğündeki ekranlara verilen isimdir. 4K teriminin bir başka açıklamasıda yatay piksel sayısının 4.096 olan ekranlar. Bir diğer merak edilen konu ise Ultra HD nin ne anlama geldiği. Ultra HD çözünürlüklü ekranlar 3.840 x 2.160 çözünürlüğe sahip olan ekranlardır ve bu ekranlarda 4K kategorisine girmektedirler.

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde Yayımlanmakta Olan Bütün Materyaller Bilgilendirme Ve Paylaşımm Amaçlıdır. Meydana Gelebilecek Problemlerden Virüs, Hack vb.. Gibi Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Tutulamaz. Yazılımlar Piyasada Bulunan ve Dağıtılan Yazılım, Tema, Script, Eklenti vb Gibi Materyallerdir.

Yayımlanmasını İstemediginiz Yazi Ve Size Ait Olan Materyalleri paylasimci@paylasimdiyari.com Mail Adresine Bildiriniz. 1 Hafta İçinde Kaldırılacaktır.

Hakkında

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.